مشاوره چیست؟

مشاوره در حوزه های مختلف دیجیتال مارکتینگ جزو فعالیت های دائمی یک کسب و کار هست. به این معنی که قبل از شروع کار تا زمانی که فعالیت ادامه داشته باشد ما نیاز به مشاوره در همه جنبه های کسب و کار داریم.

مشاوره نوعی ارتباط با هدف همفکری، راهنمایی، مشورت و دریافت اطلاعات در خصوص راه اندازی و توسعه کسب و کار است که می تواند زمینه ساز تصمیم گیری های بهتر، بالا بردن سرعت رسیدن به اهداف، برآورد و پیش بینی هزینه های جاری و کمپین های تبلیغاتی که تبع آن مسیرهای رسیدن به اهداف کوتاه تر و هزینه های آن کاهش می یابد.

چرا باید قبل از شروع کسب و کار مشاوره بگیریم؟

با داشتن مشاور مجرب می توانید نقاط ضعف و قوت و همچنین نیازهای اساسی کسب و کار خود را بشناسید و در جهت رفع و بهبود آن اقدامات لازم را انجام دهید.

مشاور دیجیتال مارکتینگ با تبیین و تدوین برنامه ها، تحقیقات و استراتژی های بازاریابی و انسجام بخشیدن به این موارد، می تواند به شما یا سازمانتان کمک کند تا با کاهش هزینه ها و افزایش عملکرد و بهره وری، در زمان کمتری میزان پیشرفت و پیشبرد فعالیت های تجاری تان را افزایش دهید.

راه اندازی کسب و کار آنلاین

ارائه راهکارها و استراتژی های ورود به بازارهای آنلاین و همچنین معرفی ابزارها و پلتفرم های متناسب با کسب و کار شما

ساخت کمپین های تبلیغاتی

مشاوره تبلیغاتی فرایندی است شامل تحقیقات و تجزیه و تحلیل که بعد از بدست آوردن داده های آماری مورد نیاز، ابزارهای مناسب برای راه اندازی کمپین را معرفی می کند.

طراحی وب سایت

انتخاب مناسب سیستم های مدیریت محتوا، سایت سازها یا CMSهای خصوصی و همچنین ارائه راهکارهایی برای بالابردن امنیت سایت و تجربه کاربری (UX)

بهینه سازی وب سایت

معرفی روش ها و تکنیک هایی برای بالابردن رتبه سایت در موتورهای جستجو و شناخته شدن بهتر محصولات و خدماتی که ارائه می دهید.

مزایای داشتن مشاور در کسب و کار

داشتن یک مشاور با تجربه و متخصص برای یک کسب و کار می تواند مزیت هایی داشته باشد که در اینجا اشاره مختصری به بعضی از آنها می کنیم:
  • کاهش اشتباهات در راه اندازی کسب و کار
  • جلوگیری از هدر رفتن هزینه های تبلیغاتی
  • ارائه راهکارهای مناسب جهت راه اندازی کسب و کار آنلاین
  • تبلیغات هدفمند، متناسب با هر کسب و کار
  • ارائه راهکار برای جذب مشتری و مخاطب هدفمند
  • مشاوره در زمینه مسائل قانونی و حقوقی کسب و کار
  • معرفی پلتفرم های بازاریابی، متناسب با کسب و کارتان
  • راهکارهایی در جهت بالا‌بردن امنیت وب سایت و شبکه‌های اجتماعی